P

En İyi Apple Watch Uygulamaları

P H


niko

Apple’ın popüler akıllı saati Apple Watch, göz alıcı tasarımı ve sunduğu harika deneyimin yanı sıra, işlevsel uygulamalarıyla da biliniyor. Siz de bir Apple Watch sahibiyseniz, akıllı saatinizde mutlaka olması gereken en iyi Apple Watch uygulamalarını sıraladık. İşte fitness ve sağlıktan üretkenliğe, tüm Apple Watch sahiplerinin saatinde olması gereken birbirinden iyi uygulamalar.Listede olmasını istediğiniz maddeyi sağ üstteki H butonuna basarak veya listenin sonundan ekleyebilirsiniz.

Kategori :Hayat Tarzı X

1 0 oy H Just Press Record

Apple Watch’larda popüler olan bir uygulama olan Just Press Record, isminden de anlaşılacağı üzere tek dokunuşla ses kaydı almanızı sağlayan bir uygulama. Uygulamayı kullanırken, ses kaydı almak için tek yapmanız gereken ilgili butona dokunmak. Bunun dışında Just Press Record, Apple Watch dışında iPhone’larda da çalışıyor, yani senkronize olarak kullanım için de ideal bir uygulama.


2 0 oy H Pcalc

Akıllı saatlerde hesap makinesi dendiğinde, belki aklınıza çok gelişmiş özellikler sunmayan temel bir uygulama gelebilir. PCalc ise, akıllı saatinizde kullanabileceğiniz ve detaylı işlemler yapmanıza olanak tanıyan bir hesap makinesi uygulaması. Uygulamada, logaritmik işlemler de dahil olmak üzere birçok karmaşık işlemi saniyeler içinde yapabiliyorsunuz. PCalc buna ek olarak uygulama içinde birimler arası çevirmeye de olanak sunuyor. 76 MB boyutundaki uygulamanın fiyatı ise 9,99 dolar.


3 0 oy H Hours Time Tracking

Hours Time Tracking, Apple Watch sahiplerinin seveceği özellikler sunan bir planlama ve zamanlama uygulaması. Uygulamayı kullanarak zamanınızı etkili bir şekilde planlama şansına sahipsiniz. Buna ek olarak günlük zamanlamalar için bildirim özelliği de sunan Hours Time Tracking, akıllı saat üzerinden not almak ve zamanlayıcı oluşturmak için son derece pratik bir uygulama. iOS 10.3 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan uygulama ücretsiz.


4 0 oy H Strava

iOS ekosisteminde çok popüler olan bir uygulama olan Strava, bisiklet kullananlar başta olmak üzere, hayatında spora çok yer verenler için ideal bir uygulama. iPhone’lar için geliştirilmiş uygulama, Apple Watch için de kullanılıyor. Uygulamanın özelliklerine gelirsek kendi parkurunuzu oluşturabilmenin yanı sıra, verilerinizi arkadaşlarınızla karşılaştırabilir, uygulama içinde yolların fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz. Hız, mesafe ve kalori yakımının yanı sıra, harita konum verileri de uygulamadan alınabiliyor.


5 0 oy H Misfit
Madde Resmi Yükle
Resim Yükleniyor

Fitness takip uygulaması olan Misfit, düzenli bir egzersiz planı oluşturmaya izin veren bir program. Apple Watch’ta en sevilen uygulamalardan biri olan Misfit’te motivasyon bildirimlerinin yanı sıra, farklı modlarda egzersizler de yer alıyor. Uygulamayla birlikte egzersizde hedeflerinizin ne kadarını tutturduğunu görebilir, egzersizler için süre belirleyebilir ve set oluşturabilirsiniz. 365 MB boyutlu uygulama ücretsiz Apple Watch uygulamaları içinde.


6 0 oy H Walkmeter Walking & Hiking Gps

Bir yürüyüş takip uygulaması olan Walkmeter Walking & Hiking GPS’te, birçok farklı takip sistemini kullanma şansınız var. Sevilen Apple Watch uygulamasında yürüyüşün yanı sıra koşu, kayak ve paten gibi spor dallarında da etkinliklerinizin takibini tutabilir, birçok veriyi kaydedebilirsiniz. Bununla birlikte kaydettiğiniz verileri konum verisi ile gösterme şansınız da var. Ücretsiz bir uygulama olan Walkmeter, 74,5 MB boyutunda.


7 0 oy H Streaks

En iyi Apple Watch uygulamaları içinde yer alan Streaks bir yapılacaklar listesi konseptli spor uygulaması. Yoğun bir programınız varsa ve birtakım faaliyetleri listelemek, takip etmek istiyorsanız Streaks ile günlük hedeflerinizi takip edebilirsiniz. Hedefinizi tutturduğunuzda yeni spor hedefleri oluşturabilir ve her gün seviyeyi biraz daha yükseltebilirsiniz.


8 0 oy H Mini Watch Games 20-in-1

Apple Watch’ta oyun oynamak isteyenler için sunulmuş bir oyun paketi olan Mini Watch Games 20-in-1, 20 oyunla beraber gelen eğlenceli bir uygulama. Apple Watch akıllı saatler için özel geliştirilmiş 20 basit oyunu içeren uygulama, arcade türünde oyunlar sunuyor. Çok komplike ve üst düzey oyunlar olmasa da, Mini Watch Games bir akıllı saat için oldukça eğlenceli oyunlar sunuyor.


9 0 oy H Microsoft Translate

Apple Watch’taki kullanışlı uygulamalar arasında yer alan Microsoft Translate, özellikle yurt dışı seyahatlerinde çok hakim olmadığınız bir yabancı dil konuşuluyorsa ihtiyaç duyabileceğiniz bir uygulama. Apple Watch için geliştirilmiş birçok çeviri uygulaması olsa da Microsoft Translate, bunların içinde en iyilerden biri. Mikrofonu kullanarak pratik bir şekilde konuşmaların çevrilmesini sağlayabileceğiniz uygulama ücretsiz.


10 0 oy H Nike+run Club

Nike’ın resmi uygulaması olan Nike+Run Club, koşucular için en çok önerilen Apple Watch uygulamalarından biri. Farklı antrenörler tarafından geliştirilmiş, zorluk seviyeleri, kişiselleştirilmiş planları ve kupalarının yanı sıra skor tabloları ile kendinizi geliştirebileceğiniz Nike+Run Club, fitness uygulamaları içinde en çok önerilenlerden biri. Ücretsiz uygulama, en iyi Apple Watch uygulamaları arasında.Listenin Devamı:P
Liste içinde arama...
Listede olmasını istediğiniz maddeyi aşağıdaki formu kullanarak ekleyebilirsiniz.

Eklemiş olduğunuz madde onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Sadece özgün yorumlar kabul edilecektir. Lütfen kopyala/yapıştır yapmayınız.
Hakaret/küfür içeren yorumlar kesinlikle onaylanmayacaktır!

1
Madde İsmi
Yorumunuz...
Resim yükle (opsiyonel)

+ Madde Ekle

Madde(leri) Gönder