P

En İyi Call Of Duty Oyunları

P H


Oyun dünyasının efsane haline gelmiş serilerinden biri olan Call of Duty, milyonlarca oyuncunun tercih ettiği bir oyun. Peki tanıtıldığı tarihten bugüne kadar Call of Duty serisinde en beğenilen oyunlar hangileri oldu? En iyi Call of Duty oyunları listesinde, serinin en beğenilen, en popüler oyunları yer alıyor.Listede olmasını istediğiniz maddeyi sağ üstteki H butonuna basarak veya listenin sonundan ekleyebilirsiniz.

Kategori :Oyun X

1 1 oy H Call Of Duty Modern Warfare 2

Birçok oyuncu için, Call of Duty serisinin en iyi oyunu şüphesiz Modern Warfare 2. Akıl dolu senaryosuyla dikkat çeken oyunun beğenilen yönlerinden biri de çok oyunculu mod sunması. Call of Duty Modern Warfare 2 incelemelerine gelince, oyuncuların haritaların gelişmiş modları ve harika grafikleri beğendiğini de belirtmek gerekiyor.


2 0 oy H Call Of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty serisinde oyunculardan tam not almış diğer bir oyun da Call of Duty 4: Modern Warfare. Call of Duty tutkunu birçok oyuncunun seride belki de ilk oynadığı oyun olan Call of Duty 4: Modern Warfare harika karakterlerin yer aldığı bir oyun. Oyun özelliklerine baktığımızda çoklu oyunculu mod, gelişmiş senaryo da öne çıkanlardan. Call of Duty oynamamış büyük bir kesimin ilk kez Captain Price ile tanıştığı oyun olan bu oyun, serinin en önemli parçalarından.


3 0 oy H Call Of Duty: Wwıı

Serinin İkinci Dünya Savaşı konseptli oyunu Call of Duty: WWII en iyi oyunlar arasında gösterilmesi gereken bir oyun. Keyifli bir senaryo moduna sahip oyun 2017 yılında tanıtıldı. Grafik kalitesi bakımından en iyi Call of Duty oyunları içinde yer alan WWII aynı zamanda eğlenceli bir zombi moduna da sahip. Buna ek olarak çoklu oyuncu modu da sunan Call of Duty: WWII mutlaka oynanması gereken oyunlar içinde.


4 0 oy H Call Of Duty: Black Ops Iı

Call of Duty’nin Black Ops serisinin en kaliteli oyunları içinde yer alan Call of Duty: Black Ops II, WWII gibi yine çok oyunculu bir moda sahip. Yüksek grafik kalitesi ve oyuncuları çeken senaryo örgüsü ile Black Ops II, yarattığı çarpıcı dünyada güzel bir oyun deneyimi sunuyor.


5 0 oy H Call Of Duty: World At War

Senaryo moduna sahip Call of Duty: World at War, serinin ilk zombi modu içeren oyunu. Zombi oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gereken World at War, güzel bir atmosfere sahip. Zombi moduna ek olarak çoklu oyunculu mod da sunan World at War, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun.


6 0 oy H Call Of Duty: Black Ops Iıı

Call of Duty’de en sevdiğiniz özellik çoklu oyunculu modsa, Black Ops III tam size göre. Zira oyunun çoklu oyunculu modu ve zombi modu harika bir şekilde kurgulanmış. Oyunun detaylarına baktığımızda silahların detayları ve içerdiği karakterlerin derin özellikleri iyi bir deneyim sunuyor.


7 0 oy H Call Of Duty: Infinite Warfare

En sevilen Call of Duty oyunlarından biri de Infinite Warfare. Kısa bir senaryoya sahip olmasına karşın her an keyifli bir oyun sunan Call of Duty: Infinite Warfare, harika grafiklere sahip. Bir Call of Duty klasiği olarak zombi modu da sunan oyun, aynı zamansa çoklu oyunculu mod da içeriyor.


8 0 oy H Call Of Duty

Serinin ilk oyunu ve efsanelerin başında gelen Call of Duty oyunu, oyuncular için şu anda çok gelişmiş özellikler sunmuyor gibi görünse de dönemine göre oldukça iyi bir oyundu. Hem gelişmiş grafikleri hem de oyun özellikleri, içerdiği AI sistemi ile öne çıkan oyun, birbirinden güzel oyunlara ilham veren bir serinin temeli olması açısından önemli.


9 0 oy H Call Of Duty: Black Ops

Call of Duty serilerinde, Modern Warfare’in ardından diğer bir üçleme olan Black Ops serisinin ilk oyunu birbirinden önemli karakterler barındırıyor. Çoklu oyunculu mod içeren Black Ops, aynı zamanda keyifli bir RPG konsepti de sunuyor. Oyun haritalarının, grafiklerin gelişmiş olduğu Call of Duty: Black Ops’ta senaryo modu da ilgi çekici.


10 0 oy H Call Of Duty Online

Türkiye’den erişilemeyen bir oyun olsa da Call of Duty Online, sadece Çinli oyuncular için açık bir oyun. Oyunun içeriğinde yer alan özel zombi ve uzaylı modu keyifli bir oyuna davet ediyor. Call of Duty Online’da aynı zamanaa kaliteli bir kişiselleştirme deneyimi de sunuluyor. Çoklu oyunculu sistem sunan FPS oyunları içinde Call of Duty Online en iyilerinden biri.Listenin Devamı:P
Liste içinde arama...
Listede olmasını istediğiniz maddeyi aşağıdaki formu kullanarak ekleyebilirsiniz.

Eklemiş olduğunuz madde onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Sadece özgün yorumlar kabul edilecektir. Lütfen kopyala/yapıştır yapmayınız.
Hakaret/küfür içeren yorumlar kesinlikle onaylanmayacaktır!

1
Madde İsmi
Yorumunuz...
Resim yükle (opsiyonel)

+ Madde Ekle

Madde(leri) Gönder